Zwroty i reklamacje

Klient ma prawo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin należy liczyć od dnia w którym klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik, wskazana przez Państwa weszła w posiadanie produktu.

Aby dokonać zwrotu / reklamacji prosimy o wypełnienie formularza zwrotu oraz wysłanie go na adres mailowy: biuro@boo-boo.pl. Jeżeli zwrot / reklamacja zostanie przez nas zatwierdzona, wyślemy na adres mailowy klienta dane z adresem, na który należy odesłać produkt. Po otrzymaniu produktu niezwłocznie dokonamy zwrotu środków na wskazany numer konta.

ZWROT

Aby móc dokonać zwrotu, klient zobowiązany jest odesłać produkt w takim samym stanie, w jakim go otrzymał – nie może nosić śladów użytkowania oraz posiadać wszystkie pierwotne metki. 

REKLAMACJA

W przypadku wadliwego produktu prosimy o wypełnienie formularza oraz wysłania go z załączonymi zdjęciami defektu.

Produkty wykonywane na zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Skutki odstąpienia od umowy

Koszt wysyłki zwracanego produktu pokrywa Klient. Produkt należy wysłać na adres Sprzedawcy nie później niż 14 dni od zatwierdzenia zwrotu/reklamacji. Zwracamy Państwu koszty zwracanego produktu, bez kosztów wysyłki, niezwłocznie po otrzymaniu produktu dostarczonego pod adres Sprzedawcy. Zwrot płatności zostanie dokonany na numer konta podany w formularzu.